Winter Beanie PomPom Light Grey zestaw 3+1

Nowy produkt

Czapka Beanie Winter PomPom Light Grey + zestaw 3 pomponów

Więcej szczegółów

47,50 zł

-50%

95,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Zestaw Czapka Beanie Winter PomPom + zestaw 3 pomponów w starannie dobranych kolorach. Czapka i pompony mają wszyte specjalne zatrzaski pozwalające na wymianę pomponów, dostosowując ją do każdej stylizacji. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie ma potrzeby kupowania kilku czapek jednej zimy. Wszystkie Beanie Winter PomPom posiadają ten sam mechanizm, można je więc dowolnie łączyć. Czapki można również dowolnie komponować z naszymi zimowymi Kominami Tube Warmy wymieniając w nich pompony i tworząc niepowtarzalne komplety. W zakładce Czapki Zimowe znajdziecie również dodatkowe pompony. Beanie Winter PomPom sprzedawane są także w opcji Basic Czapka + jeden wybrany pompon.

Żaden z proponowanych zestawów nie jest dla Ciebie idealny? Jeśli tak, stwórz własną kombinację trzech pomponów i napisz o tym w komentarzu do zamówienia.

97% Bawełna

3% Elastan

Rozmiar one size - pasuje zarówno na dzieci jak i dorosłych

Dlaczego ten produkt jest unikalny?

Produkt ten został w całości wyprodukowany w Polsce. Decydujemy się tylko na rodzimych producentów dzianin, lokalne szwalnie i krajowych dostawców półproduktów. Każda metka, wszywka z rozmiarem, suwak, tasiemka i wszystkie inne części składowe są produktami krajowymi. Decydując się na zakup w IgiBu wspierasz polskich przedsiębiorców.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Winter Beanie PomPom Light Grey zestaw 3+1

Winter Beanie PomPom Light Grey zestaw 3+1

Czapka Beanie Winter PomPom Light Grey + zestaw 3 pomponów